Bláznivý konec roku


Proč bláznivý? Každý připomíná, že je advent dobou zklidnění a přípravy na Vánoce. A každý rok to u nás ve škole vypadá přesně naopak. I letos jsme si užili čtyři adventní týdny plné koncertů a vystoupení.

Hned 1. adventní neděle přinesla koncert našich souborů na Libínském Sedle. V kostele sv. Anny jsme si zahráli již potřetí a milá komorní atmosféra v naplněném kostelíku vždy potěší. A o pár hodin později již žesťový soubor zahajoval advent na prachatickém náměstí. 

http://www.zuspt.cz/galerie/adventni-koncert-na-libinskem-sedle

Celý prosinec pak probíhaly třídní besídky a vystoupení na několika společenských akcích, ale vrcholem je pro nás každoročně velký koncert v divadle. Slov není třeba, podívejte se raději na fotografie, později bude k vidění i záznam celého koncertu.

http://www.zuspt.cz/galerie/koncert-zus-v-divadle

Uvolňující pro všechny vystupující žáky i učitele je pak série koncertů pro školy a školky. Letos bylo dohromady v Prachaticích a ve Lhenicích koncertů sedm a zúčastnilo se jich neuvěřitelných 680 malých diváků!

http://www.zuspt.cz/galerie/koncerty-pro-skoly-skolky

Závěrečnou tečku udělali tanečníci. Především paní učitelka, která měla na starost choreografii živého Betléma při dětské půlnoční mši na Štědrý den. Ve velké zimě všichni odtancovali a pak už jsme si konečně v klidu užili Vánoce.

 

Nezdá se vám to také trochu bláznivé?

Kategorie: