Učitelé

Hudební obor

oddělení dechových nástrojů
Stanislav Doule

Stanislav Doule
doule.stanislav@zuspt.cz

žesťové nástroje, zobcová flétna, souborová a komorní hra

 

Pavel Pavelka Pavel Pavelka
pavelka.pavel@zuspt.cz

saxofon, zobcová flétna, bicí, dudy, souborová a komorní hra

Jan Hovorka Jan Hovorka
hovorka.jan@zuspt.cz

klarinet, zobcová flétna, EKN, saxofon, komorní hra

Kateřina Weissová Kateřina Weissová
weissova.katerina@zuspt.cz

příčná flétna, zobcová flétna, hudební nauka, komorní hra

Oto Čekan Oto Čekan (pobočka Lhenice)
cekan.oto@zuspt.cz

žesťové nástroje, el. klávesové nástroje, zobcová flétna, hudební nauka, souborová hra

 

Oddělení klávesových nástrojů
Jindra Pavelková Jindra Pavelková
pavelkova.jindra@zuspt.cz

klavír, EKN, taneční část souboru Beltina

 Marie Jedelská Marie Jedelská
jedelska.marie@zuspt.cz

klavír, korepetice v hudebním oboru

Drahoslava Satorová

Drahoslava Satorová

satorova.drahoslava@zuspt.cz

klavír, korepetice v tanečním a hudebním oboru
 

Jakub Toman (pobočka Lhenice)

klavír

 Jan Markovec Jan Markovec
markovec.jan@zuspt.cz
elektronické klávesové nástroje, klavír, souborová hra

Jan Meisl

 

akordeon, EKN, klavír

 

kytarové, smyčcové a pěvecké oddělení
Adam Jančík Adam Jančík
jancik.adam@zuspt.cz
akustická a elektrická kytara, baskytara, zpěv, souborová hra

Ivan Boreš

bores.ivan@zuspt.cz

klasická kytara, elektrická kytara, souborová hra
Petr Vyroubal Petr Vyroubal
vyroubal.petr@zuspt.cz
housle, viola, kontrabas
Nikola Karageorgiev Nikola Karageorgiev
karageorgiev.nikola@zuspt.cz
violoncello, komorní hra
Lenka Alföldyová Lenka Alföldyová
alfoldyova.lenka@zuspt.cz
zpěv, elektronické klávesové nástroje, pěvecký sbor

 

Výtvarný obor

Marie Troubilová Marie Troubilová
troubilova.marie@zuspt.cz
 

 

Taneční obor

Olga Pilátová Olga Pilátová
pilatova.olga@zuspt.cz